Poniżej przedstawiamy aktualny skład komisji rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Inwentaryzatorów Muzealnych. W niniejszej sekcji można również zapoznać się ze składem poprzednich kadencji komisji rewizyjnych.

Skład IV kadencji komisji rewizyjnej został wybrany podczas Walnego Zebrania Członków PSIM 19 maja 2022 r. Kadencja władz trwa trzy lata. Biogramy członków komisji rewizyjnej znajdują się poniżej.

• Przewodniczący: Natalia Ładyka
  • Luiza Fijałkowska – Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum
  • Anna Pruss-Świątek – Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy

Skład III kadencji komisji rewizyjnej

Skład III kadencji komisji rewizyjnej został wybrany podczas Walnego Zebrania Członków PSIM 8 czerwca 2020 r. Kadencja władz trwa dwa lata. Biogramy członków komisji rewizyjnej znajdują się poniżej.

Skład II kadencji komisji rewizyjnej

Skład II kadencji komisji rewizyjnej został wybrany podczas Walnego Zebrania Członków PSIM 8 maja 2018 r. Kadencja władz trwała dwa lata.

Skład I kadencji komisji rewizyjnej

Skład I kadencji komisji rewizyjnej został wybrany podczas Walnego Zebrania Członków PSIM 5 listopada 2015 r. Kadencja władz trwała dwa lata.

• Przewodnicząca: Zofia Fidelus  Muzeum Narodowe w Poznaniu
  • Edyta Plichta – Muzeum Sztuki w Łodzi