W tej sekcji możecie zapoznać się z instytucjami i firmami, które zdecydowały się skorzystać z propozycji Stowarzyszenia i zostały naszymi partnerami. Podjęta współpraca daje nam szansę na wymianę pomysłów i omówienie wyzwań, które możemy napotykać na swojej drodze zawodowej.

Naszym Partnerom dziękujemy za owocną współpracę i udzielone wsparcie finansowe. Jest ono w całości przeznaczane na realizację celów statutowych Stowarzyszenia. Podjęta współpraca to dla nas szansa na wymianę pomysłów i omówienie wyzwań, które na nas czekają.

Marsh

Marsh oferuje profesjonalną obsługę brokerską w zakresie zarządzania ryzykiem majątkowym i ubezpieczania instytucji kultury, wystaw i dzieł sztuki, oraz przemysłu jubilerskiego i numizmatycznego. Firma zatrudnia w Polsce ponad 100 brokerów ubezpieczeniowych oraz posiada w swoich strukturach Praktykę Marsh Fine Arts dedykowaną do obsługi sektora kultury.

Zespół ekspertów Marsh zapewnia „szyte na miarę” rozwiązania zapewniające ochronę każdego rodzaju dzieł sztuki i przedmiotów kolekcjonerskich, w tym m.in.: obrazów, rzeźb, antyków, mebli, książek antykwarycznych, rękopisów, szkła, ceramiki, rekwizytów i pamiątek, klasyków filmowych i nagrań audio, tkanin, biżuterii, zabytkowych samochodów, kolekcji przyrodniczych, zbiorów bibliotecznych, monet oraz znaczków pocztowych.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy Marsh sp. z o.o. znaleźć można w:

Kontakt do przedstawiciela Marsh:
Blanka Kuzdro-Chodor
Broker Dyrektor, Lider Praktyki Ubezpieczeń Dzieł Sztuki
e-mail: blanka.kuzdro-chodor@marsh.com

MobileMS

MobileMS sp. z o.o. istnieje na rynku IT od 12 lat. Ma na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych z sukcesem projektów. Doświadczenie we współpracy z instytucjami publicznymi potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody. Firma składa się z zespołu specjalistów w wielu dziedzinach. Oferuje klientom kompleksową opiekę i wsparcie przy realizacji projektów – od doradztwa na etapie koncepcyjnym, przez projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych i webowych, aż po strategię i kampanię promocyjną.

Muza to system służący do zarządzania zbiorami i opracowywania obiektów muzealnych, który wspiera pracę inwentaryzatorów w strategicznych obszarach. Został stworzony w ścisłej współpracy z pracownikami instytucji kultury, dlatego łączy w sobie funkcje zarządzania zbiorami, procesami i użytkownikami z łatwością obsługi oraz możliwością udostępniania zdigitalizowanych zbiorów on-line.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy MobileMS sp. z o.o. znaleźć można w:

Kontakt do przedstawiciela MobileMS sp. z o.o.:
Łukasz Ściebior
Prokurent Samoistny
e-mail: kontakt@mobilems.pl

Art Transit

Art Transit oferuje profesjonalne zabezpieczenie techniczne i ekonomiczne, a przede wszystkim zapewnia zespół  wykwalifikowanych fachowców, co stanowi gwarancję sprawnej obsługi zleconych transportów dzieł sztuki. Ponadto Art Transit od lat współpracuje z zaufanymi agencjami  lotniczymi i morskimi, co umożliwia transport obiektów każdą drogą – lądową, morską i powietrzną.

Art Transit pomaga i kompleksowo wspiera kurierów muzealnych podczas ich podróży z obiektami, zarówno w pojeździe, jak i w samolocie, a także organizuje bezpośredni transfer do i z miejsca transportu. Kompleksowa usługa firmy obejmuje także pośredniczenie w zawieraniu umów ubezpieczeniowych dedykowanych transportom oraz wystawom.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy Art Transit znaleźć można na stronie internetowej: www.art-transit.pl

Kontakt do przedstawiciela i CEO firmy Art Transit:
Bartosz Majda
CEO