Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

z przyjemnością dzielimy się informacją o kontynuacji w 2021 r. współpracy Polskiego Stowarzyszenia Inwentaryzatorów Muzealnych z firmą MobileMS. Jednocześnie serdecznie dziękujemy Partnerowi za dotychczasowe działania oraz ciekawe propozycje wspólnych inicjatyw, obejmujących popularyzowanie dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych.

Dla tych z Was, którzy nie mieli okazji do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy MobileMS w ramach wydarzeń organizowanych czy współorganizowanych przez PSIM, zachęcamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi (PDF, 7 MB) oraz do kontaktu z przedstawicielami Partnera.

MobileMS sp. z o.o. istnieje na rynku IT od dwunastu lat. Firma ma na swoim koncie ponad sto zrealizowanych projektów. Jednym z nich jest program bazodanowy MUZA, służący do zarządzania zbiorami i opracowywania obiektów muzealnych, wspierający pracę inwentaryzatorów w strategicznych obszarach. Na rzecz firmy działa zespół specjalistów z wielu dziedzin, a jakość współpracy zespołu MobileMS z instytucjami publicznymi została potwierdzona przez liczne wyróżnienia i nagrody. Pracownicy firmy zapewniają klientom kompleksową opiekę i wsparcie przy realizacji projektów – od doradztwa na etapie koncepcyjnym, poprzez projektowanie i wdrażanie mobilnych i webowych aplikacji, aż po strategię i kampanię promocyjną.

Szczegółowe informacje o ofercie MobileMS sp. z o.o. są dostępne na stronie internetowej firmy.

Kontakt do przedstawiciela:

Łukasz Ściebior 
Prokurent Samoistny 
tel.: +48 882 143 449
e-mail: kontakt@mobilems.pl