Drogie Koleżanki i Koledzy,

z przyjemnością dzielimy się informacją o rozpoczęciu w 2022 r. współpracy Polskiego Stowarzyszenia Inwentaryzatorów Muzealnych z firmą Art Transit. Nasze Stowarzyszenie wraz z Partnerem podejmie działania mające na celu promowanie standardów i dobrych praktyk zabezpieczania zbiorów muzealnych podczas transportu oraz budowania profesjonalnej współpracy inwentaryzatorów muzealnych w obszarze bezpieczeństwa zbiorów.

Chcielibyśmy podziękować naszemu Partnerowi za propozycję nowych inicjatyw. Ufamy, że w najbliższych miesiącach będziemy mogli podzielić się z Państwem efektami naszej współpracy. Firma Art Transit przekaże nam swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu ubezpieczania muzealiów, pakowania i zabezpieczenia zbiorów na czas transportu oraz podzieli się z nami swoim bogatym praktycznym doświadczeniem.

Tych z Państwa, którzy nie mieli okazji do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy Art Transit, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie (www.art-transit.pl) oraz do kontaktu z Partnerem.

Art Transit oferuje profesjonalne zabezpieczenie techniczne i ekonomiczne, a przede wszystkim zapewnia zespół  wykwalifikowanych fachowców, co stanowi gwarancję sprawnej obsługi zleconych transportów dzieł sztuki. Ponadto Art Transit od lat współpracuje z zaufanymi agencjami  lotniczymi i morskimi, co umożliwia transport obiektów każdą drogą – lądową, morską i powietrzną.

Art Transit pomaga i kompleksowo wspiera kurierów muzealnych podczas ich podróży z obiektami, zarówno w pojeździe, jak i w samolocie, a także organizuje bezpośredni transfer do i z miejsca transportu. Kompleksowa usługa firmy obejmuje także pośredniczenie w zawieraniu umów ubezpieczeniowych dedykowanych transportom oraz wystawom.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy Art Transit znaleźć można na stronie www.art-transit.pl

Kontakt do przedstawiciela i CEO firmy Art Transit:

Bartosz Majda
CEO