Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

mamy ogromną przyjemność podzielenia się informacją, że nasze Stowarzyszenie PSIM podjęło w pierwszej połowie tego roku współpracę z firmą Fpsystem. Tym samym raz jeszcze serdecznie dziękujemy firmie za wsparcie finansowe udzielone Stowarzyszeniu w ramach umowy sponsorskiej oraz udział w Walnym Zebraniu Członków PSIM w maju 2018 r.

Udzielone wsparcie i zaangażowanie pracowników firmy Fpsystemjest bardzo pomocne przy realizowaniu naszych statutowych potrzeb oraz propagowaniu dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji na bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy Fpsystem, przesyłamy w imieniu firmy materiały informacyjne (PDF, 6 MB), które, jak ufamy, okażą się pomocne przy zgłębianiu tematu kompleksowego zarządzania muzealiami. Firma Fpsystem oferuje uniwersalny, kompleksowy i elastyczny program do elektronicznej ewidencji zbiorów MUZEO, wspomagający pracę muzeów oraz instytucji kultury w zarządzaniu zbiorami.