Szanowni Państwo,

uprzejmie Państwa informujemy, że z uwagi na małą ilość Uczestników deklarujących chęć udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu podstawowych zadań inwentaryzatora pt. Zarządzanie zbiorami archeologicznymi w muzeum jesteśmy zmuszeni przełożyć termin planowanego wydarzenia.

Postaramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zapewnić Państwu bardziej dostępną lokalizację przyszłego szkolenia. O terminie i miejscu warsztatów będziemy Państwa informować.

Jako rekompensatę zamieścimy w najbliższych dniach na naszej stronie, w dostępnych dla Państwa materiałach, wzory dokumentów związane z ewidencjonowaniem i inwentaryzowaniem zabytków archeologicznych. Mamy nadzieję, że chociaż częściowo będzie to odpowiedź na Państwa potrzeby związane z problematyką zarządzania kolekcjami zabytków archeologicznych w muzeach.

W imieniu Stowarzyszenia przepraszam Państwa za zaistniałą sytuację i mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli wspólnie, razem z Państwem, zgłębiać ten niezwykle ciekawy temat.


Prezes PSIM

Julia Bańburska