Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, 

mamy ogromną przyjemność podzielenia się informacją o rozpoczęciu współpracy z firmą MobileMS sp. z o.o. – twórcą szeregu produktów IT, w tym systemu bazodanowego Muza. Tym samym serdecznie dziękujemy Partnerowi za wsparcie finansowe udzielone Stowarzyszeniu, które jest pomocne przy realizowaniu naszych statutowych zadań oraz rozwijaniu i popularyzowaniu dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych. 

MobileMS sp. z o.o. istnieje na rynku IT od 12 lat. Ma na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych z sukcesem projektów. Doświadczenie we współpracy z instytucjami publicznymi potwierdzają liczne wyróżnienia i nagrody. Firma składa się z zespołu specjalistów w wielu dziedzinach. Oferuje klientom kompleksową opiekę i wsparcie przy realizacji projektów – od doradztwa na etapie koncepcyjnym, przez projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych i webowych, aż po strategię i kampanię promocyjną. 

Muza to system służący do zarządzania zbiorami i opracowywania obiektów muzealnych, który wspiera pracę inwentaryzatorów w strategicznych obszarach. Został stworzony w ścisłej współpracy z pracownikami instytucji kultury, dlatego łączy w sobie funkcje zarządzania zbiorami, procesami i użytkownikami z łatwością obsługi oraz możliwością udostępniania zdigitalizowanych zbiorów on-line.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy MobileMS sp. z o.o. znaleźć można poniżej:

Kontakt do przedstawiciela MobileMS sp. z o.o.: 

Łukasz Ściebior – Prokurent Samoistny 
tel.: +48 882 143 449 
e-mail: kontakt@mobilems.pl