Pierwsze nieformalne spotkanie inwentaryzatorów na platformie Zoom już za nami. Seria takich spotkań to pomysł na lepsze poznanie się i integrację środowiska. Doceniamy wartość osobistych rozmów i spotkań z osobami z różnych części kraju, a coroczne zjazdy inwentaryzatorów podczas Walnego Zebrania Członków połączonego z konferencją, sprzyjały wymianie doświadczeń.

W obecnej sytuacji, możliwość kontaktu na łączach w czasie rzeczywistym z koleżankami i kolegami z branży jest dla wielu z nas nieoceniona. Potwierdziło to już pierwsze spotkanie i udział 33 członków stowarzyszenia.

Organizatorem i prowadzącym był Adam Jeżewski, który podjął wątek pracy koordynatorów regionalnych stowarzyszenia, Agnieszka Sowa opowiedziała o wyzwaniach w roku pandemii, z jakimi zmagało się Muzeum Śląskie w Katowicach, a projekt nowej strony www naszego stowarzyszenia przybliżyły Katarzyna Reszka, Luiza Fijałkowska i Alicja Kaźmierkiewicz.


Chętnych do przedstawienia tematu lub poruszenia określonego zagadnienia do dyskusji podczas kolejnego wirtualnego spotkania prosimy o kontakt z Adamem Jeżewskim, e-mail: adam.jezewski@lazienki-krolewskie.pl