mamy ogromną przyjemność podzielenia się informacją, że nasze Stowarzyszenie PSIM podjęło współpracę z firmą brokerską Marsh sp. z o. o. Tym samym serdecznie dziękujemy firmie za wsparcie finansowe udzielone Stowarzyszeniu w ramach umowy sponsorskiej.

Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy,

Udzielone wsparcie i zaangażowanie pracowników firmy Marsh będzie bardzo pomocne przy realizowaniu naszych statutowych potrzeb oraz propagowaniu dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych.

Firma Marsh sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę brokerską w zakresie ubezpieczania dzieł sztuki, dysponując doświadczonym zespołem doradców. W imieniu firmy Marsh udostępniamy Państwu materiały informacyjne, które, mamy nadzieję, okażą się pomocne przy zgłębianiu tematu ubezpieczania muzealiów.