z przyjemnością informujemy, że współpraca pomiędzy Stowarzyszaniem PSIM i firmą Marsh będzie kontynuowana w 2020 r. Tym samym serdecznie dziękujemy Partnerowi za wsparcie finansowe udzielone Stowarzyszeniu. Jest ono bardzo pomocne przy realizowaniu statutowych potrzeb oraz popularyzowaniu dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji na bezpośredni kontakt z przedstawicielami firmy Marsh, podczas wydarzeń organizowanych czy współorganizowanych przez PSIM, przesyłamy w imieniu firmy materiały informacyjne (PDF, 1,2 MB), które, ufamy, okażą się pomocne przy zgłębianiu tematu zarządzania ryzykiem w Państwa Instytucjach. Marsh oferuje profesjonalny serwis brokerski w zakresie ubezpieczania dzieł sztuki, dysponując doświadczonym zespołem doradców, którzy obsługują klientów z różnych sektorów gospodarki w ponad 130 krajach na świecie.

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Inwentaryzatorów Muzealnych