z ogromną przyjemnością informujemy, że współpraca pomiędzy Stowarzyszaniem PSIM i firmą Fpsystem będzie kontynuowana w 2020 r. Tym samym serdecznie dziękujemy Partnerowi za wsparcie finansowe udzielone Stowarzyszeniu w ramach umowy sponsorskiej. Jest ono bardzo pomocne przy realizowaniu naszych statutowych potrzeb oraz popularyzowaniu dobrych praktyk w środowisku inwentaryzatorów muzealnych.

Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy Fpsystem podczas wydarzeń organizowanych, czy współorganizowanych przez PSIM, przesyłamy w imieniu firmy materiały informacyjne (PDF, 6 MB). Ufamy, że okażą się one pomocne przy zgłębianiu tematu zarządzania muzealiami. Firma Fpsystem oferuje uniwersalny, kompleksowy i elastyczny program do elektronicznej ewidencji zbiorów MUZEO, wspomagający pracę muzeów oraz instytucji kultury.

Pliki do pobrania:materiały informacyjne – FPSYSTEM (PDF, 6 MB).

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Inwentaryzatorów Muzealnych