Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

coraz mniej czasu pozostało do najważniejszego wydarzenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Inwentaryzatorów Muzealnych, jakim jest Walne Zebranie Członków połączone z towarzyszącą konferencją. W tym roku zdecydowaliśmy się zaprosić naszych gości w dniach 19 i 20 maja 2022 r. do Wrocławia, gdzie przy współpracy z Zakładem Narodowym im. Ossolińskich przygotowaliśmy zarówno posiedzenie Zarządu, jak i konferencję poświęconą badaniom proweniencyjnym w pracy inwentaryzatora muzealnego. Wydarzenie to zostało zorganizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Badanie polskich strat wojennych. Jest to już piąta konferencja tematyczna, którą realizujemy w historii siedmioletniej działalności naszego Stowarzyszenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorami wydarzenia:

Serdecznie pozdrawiamy,
Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Inwentaryzatorów Muzealnych

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Badanie polskich strat wojennych".