Szanowni Państwo, Koleżanki, Koledzy,

Od konferencji dzieli nas już tylko niedziela. Wypoczywajcie i zbierajcie energię na nadchodzące dni, bo to będzie intensywne święto inwentaryzatorów. Dwa dni wypełnione ciekawymi historiami i dobrymi praktykami. W jednym Muzeum tak wiele perspektyw. Zachęcamy do korzystania z możliwości rozmów i przede wszytkim konsultacji z ekspertami. To niepowtarzalna okazja! Muzealni siłacze będą do Waszej dyspozycji! Trudne do przeniesienia? Na pewno? Czy w muzeach są jeszcze rzeczy niemożliwe?

W broszurze znajdą Państwo abstrakty  prelegentów i ich biogramy. Poznajcie również naszego Gospodarza i Współorganizatora wydarzenia. Serdecznie zapraszamy również do przeczytania podsumowania 10 lat działalności naszego Stowarzyszenia. Naprawdę mamy się czym pochwalić.

Do zobaczenia w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi!

Do pobrania: