Nasz Partner – firma Marsh – zaprasza członkinie i członków PSIM do wzięcia udziału w webinarium Zarządzanie ryzykiem cybernetycznym – nowe wyzwania dla sektora publicznego oraz edukacji.

Cyber bezpieczeństwo instytucji sektora publicznego, w tym spółek miejskich, jednostek administracji rządowej oraz uczelni wyższych staje się dziś, w obliczu cyfryzacji państwa, ale także trwającej pandemii jednym z kluczowych obszarów wymagających podjęcia właściwych działań i wdrożenia odpowiednich rozwiązań – zarówno w zakresie zarządzania ryzykiem, jak i ubezpieczeń.

Zapraszamy na webinarium Marsh, podczas którego eksperci podzielą się wiedzą i doświadczeniem w zakresie m.in. najnowszych tendencji rynkowych, z uwzględnieniem COVID-19 pod kątem ryzyk cybernetycznych, omówią dostępne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz przedstawią autorskie narzędzia analityczne wspierające proces zarządzania ryzykiem.

Prelegenci:

Marlena Stańczak-Libich – Dyrektor Działu Klienta Strategicznego, Lider Praktyki Sektor Publiczny

Anna Pluta – Broker Dyrektor, Lider Praktyki Ryzyka Cybernetyczne Marsh

Włodzimierz Pyszczek – Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

Termin webinarium: 28 maja 2020 r., godz.: 11:00-12:00

Zgłoszenia:

• RSVP: aleksandra.koczergo@marsh.com
  • do 27 maja 2020 r.

Po potwierdzeniu, otrzymają Państwo link do udziału w webinarium.

Udział w webinarium jest bezpłatny.